Lek. dent. Małgorzata płatek - jaroch

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi w 1986r. na Wydziale Stomatologicznym. Prowadzę prywatną praktykę od 1989r. Dokształcałam się na licznych szkoleniach i kursach, które potwierdzone są nie tylko certyfikatami ale również praktyczną wiedzą wykorzystywaną w codziennej pracy.

Moją pasją w stomatologii jest protetyka, natomiast klienci i współpracownicy chwalą mnie za pracę z dziećmi. Wieloletnie doświadczenie, najnowsze metody leczenia oraz nieustanne podnoszenie własnych kwalifikacji pozwalają mi na wszechstronność oferowanych usług.

Lek. dent. Izabela Świtalska-Jaroch

Ukończyłam studia na wydziale lekarsko-dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2011 roku. Zdobywałam doświadczenie i praktykę zawodową w Polsce i w Szwecji. Uczestniczyłam w wielu kursach, szkoleniach i konferencjach w kraju oraz za granicą. Obecnie jestem w trakcie odbywania specjalizacji ze stomatologii dziecięcej. W swojej pracy szczególną troską otaczam najmłodszych pacjentów. Wykonuję zabiegi z zakresu stomatologii ogólnej, endodoncji oraz protetyki stomatologicznej.

Lek. dent. Jan Jaroch

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyłem studia na wydziale lekarsko-dentystycznym w 2011 roku. Odbyłem staż podyplomowy w Instytucie Stomatologii w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w Polsce i za granicą. Przez pięć lat pracowałem w Szwecji poznając najnowsze trendy w stomatologii. Jestem uczestnikiem wielu kursów oraz szkoleń organizowanych w kraju i za granicą. Jest to potwierdzone nie tylko licznymi certyfikatami,ale wiedzą i umiejętnościami praktycznymi.Zajmuje się leczeniem ogólnostomatologicznym.Moją pasją jest protetyka oraz chirurgia stomatologiczna.